Skip to content

HakkımızdaDrone TamirBiz Kimiz?

Hakkımızda

DJİ ELEKTRONİK TEKNİK SERVİS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak 2016’dan beri süregelen tecrübemizle sizlere DJI drone’lar konusunda teknik servis hizmeti veren bir firmayız. Faaliyetlerimizi İstanbul Fatih’te sürdürüyoruz.

Kadromuz

DJI Drone Tamir ekibimiz tecrübeli mühendisler ve teknisyenler tarafından oluşmaktadır. Sizler için tüm personellerimizi DJI kurslarında sertifikalandırdık. İşimizde iyi olmamızın en büyük sebeplerinden biri tüm ekibimizin iyi eğitim almış olmasıdır.

Ücretsiz Teknik Destek

Drone’unuzda hata kodlarıyla mı karşılaştınız? Drone’unuz uçmuyor mu? veya DJI Fly Uygulaması açılmıyor mu? bu gibi sorularınızı her zaman bizlere sorabilirsiniz. Unutmayın drone tamir her zaman sizin yanınızda.

4.9 Puan Ortalaması

Google Haritalar uygulamasında DJI Teknik Destek | DJI Servis Sirkeci adıyla 500 üzeri değerlendirme aldık. Değerlendirme ortalamasında 4.9 puan aldık. Hem en çok değerlendirme hemde en yüksek puanlı DJI Teknik Servis’i olduk. Müşterilerimize teşekkürlerimizle…

Oğuzhan Şahin
Oğuzhan Şahin
07/10/2023
Çok hızlı servis, teşekkür ediyorum.
Manar Alabrash
Manar Alabrash
07/10/2023
very good 👍 I recommend it to work with them
Burak Vural
Burak Vural
06/10/2023
Herşey için teşekkürler
Nazlı studıo Producsıon Mergen Rozyyew
Nazlı studıo Producsıon Mergen Rozyyew
02/10/2023
Teknik servis rahman bey çok ama çok teşekkür ederim bedelsiz yardım için bu kader işinde uzman olup biz çok yardımcı oldu
Danial Vlogs
Danial Vlogs
27/09/2023
It was wonderful experience with dji teknik destek. They really helped me a lot and delivered my drone on time. Once again i am really thankful to them.

Hakkımızda

About Us

Drone Tamir veya bir başka ismiyle Dronetamircisi.com DJİ ELEKTRONİK TEKNİK SERVİS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin sitelerinden birisidir. Google’da DJI Teknik Destek | DJI Support olarak işletmemizin konumuna bakabilir veya iletişim sayfamızdan konumu görüntüleyip bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

DJİ ELEKTRONİK TEKNİK SERVİS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kurucuları 2016’dan beri DJI Drone Tamiri üzerinde çalışmaktadırlar. Uzun süredir sektörde olan firmamız Google’da en çok değerlendirme alan Drone Tamircisi’dir. Siz değerli müşterilerimiz için tecrübemizle tüm drone hatalarına aşinayız ve çözmekte zorlanmıyoruz. Ekibimizdeki çalışanlarımız DJI tarafından sertifikalandırılmıştır bu yüzden cihazlarınızı bize içiniz rahat teslim edebilirsiniz çünkü her bir teknisyen ve mühendisimiz ne yapması gerektiğini iyi bilir. Güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz ve profesyonel teknik ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Şirketimizin kurulduğu günden beri aldığı iyi yorumlar bizi motive ediyor ve işimize daha da bağlanmamızı sağlıyor. Sizde bizden Drone Tamir hizmeti aldıysanız bize google üzerinde değerlendirip yorum yapmayı unutmayın.

dronetamircisi.com hakkında, about us

DJI Servisi Ailesi

Dronetamircisi.com sitesi Djiervisi.com veya Djiteknikdestek.com sitesinin alt sitesidir. Birden fazla site kurmamızın sebebi daha çok kullanıcıya kendimizi tanıtmak ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaktır.

Djiservisi.com sitemiz arama sonuçlarında en başı çeken ve en çok tıklanma alan DJI Teknik Servis sitesidir. Verdiğimiz uzun emekler sayesinde sitemizi en başta tutmaya devam ediyoruz.

Sitelerimizde DJI Drone hatalarının çözümünü bulabileceğiniz makaleler yayımladık. Eğer sizinde drone’unuzda hata kodları varsa makalelere mutlaka göz atmanızı öneririz. Kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu bu makaleleri kullanıp hatalarını çözebildiler veya hatanın sebebini anlayıp bilinçli bir şekilde teknik servise gittiler. Türkiye’de bulabileceğiniz en kapsamlı makalelere ulaşmak için sitelerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

hakkimizda, hakkımızda

Profesyonel Hizmet

Her zaman profesyonelliğin ön planda olduğu işletmemizde sizlerin kaliteli hizmet alması için her koşulu yerine getiriyoruz. Diğer teknik servislerden farklo olarak Drone Tamir servisi sizlere ücretsiz arıza tespit seçeneğiyle şeffaf bir hizmet sunuyor. Arıza tespiti yapıldıktan sonra sizler için bir arıza tespit formu oluşturuluyor. Formda değişecek tüm parçalar tek tek yazılıyor. Değişecek parçaların karşısına neden değişmeleri gerektiği yazılıyor ve siz değerli müşterilerimize tamamen şeffaf bir hizmet sunuluyor. Daha fazla para ödememek ve ödediğiniz paranın hakkını almak için en iyi Drone Tamir hizmeti Dronetamircisi.com’da sizde bize arayın veya mesaj atın. Operatör arkadaşlarımız sizlere tüm detayları verecek ve yapmanız gerekenleri anlatacaktır. Sizde bizi arayın ve DJİ ELEKTRONİK TEKNİK SERVİS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nden ayrıcalıklı DJI Teknik Servis hizmetlerimizden yararlanın.

0212 242 33 11

Back To Top
Call Now Button