Skip to content

DJI Drone Tamir sitesi e DJİ ELEKTRONİK TEKNİK SERVİS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin sitelerinden biridir. DJI Drone’ların tamiri konusunda 2016’dan beri süregelen tecrübemizle sizlere en kaliteli ve en hızlı Drone Tamir hizmetini sunuyoruz. Sizler için sıkça aldığımız soruları derledik

Ofisiniz'e nasıl ulaşabilirim?

DJI Drone Tamir Adresi: Hoca Paşa, Ankara Cd. Dede Han/NO-40, K-4, 34110 Fatih/İstanbul

Ofisimiz Marmaray Sirkeci durağı ve T1 Tramvay hattı sirkeci durağının yakınındadır. Denizbank ‘ın üstünde olan ofisimiz Dedehan’da 4. kattadır.

Sadece İstanbul'da mı hizmet veriyorsunuz?

DJI Drone Tamir ofisimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Ancak biz Türkiye’nin her yerinden gönderilen droneları tamir ediyoruz. Drone’unuzu sağlam paketleyip Yurtiçi Kargo’ya  731816192 koduyla teslim edin ve drone’unuzu bize gönderin.

Kargo ile drone kabul ediyor musunuz?

Evet Türkiye’nin her yerine kargo aracılığı ile Drone Tamir hizmeti sağlıyoruz. Sizde drone’unuzu bize göndermek için anlaşmalı kargo şirketimizi kullanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo anlaşmalı kodumuz: 731816192.

Onardığınız drone'lara garanti veriyor musunuz?

Tabiki evet. DJI Drone Tamir onardığı her drone parçasına 3 ay garanti vermektedir. İşçiliğimize güveniyoruz ve her zaman arkasında duruyoruz.

Drone satışı yapıyor musunuz?

Bu sitemizde drone satışı yok ama ofisimizde ve teknoara.com alan adlı sitemizde orjinal ve faturalı DJI Drone Satışı yapıyoruz.

Servis takip sisteminiz var mı?

Drone’unuzu bize gönderdikten sonra sizler için servis kaydı açarız ve sizlere cihazınızın durumunu adım adım takip edebileceğiniz bir link yollarız.

Bir drone kaç günde tamir olur?

Drone’un arızasına ve modeline göre değişir. Arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere değişilecek parçalar söylenir ve tahmini kaç gün süreceğinin bilgisi verilir. Unutmayın servisimizde arıza tespiti ücretsiz!

Hangi DJI drone'ları tamir ediyorsunuz?

Teknik Servis Sağladığımız Seriler
  • Dji Mini Tamir
  • DJI Mavic Tamir
  • DJI Inspire Tamir
  • DJI Phantom Tamir
  • DJI Air Tamir
Back To Top
Call Now Button